Kurumsal

Halil Can Dinç, Çukurova Üniversitesi İnşaat fakültesini bitirdikten sonra 2013 yılında CAN DİNÇ YAPI İNŞAAT GIDA TURİZM, SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ. Unvanıyla yapı sektöründe ticari faaliyete başlamıştır.


Can Dinç Yapı, çağımızda, teknolojiden üst düzeyde yararlanarak doğaya saygılı mimari projelerin yaşama geçirilmesi gerektiğine inanmaktadır. Depremler, seller gibi doğa felaketleri artık her alanda bilimsel verilerin takip edilmesini ve bu felaketlerin önlenebilmesini için önceden tedbirler alınmasını göstermektedir.


Bu tedbirlerin başında, doğaya saygılı, sağlam inşaatlar gelmektedir. Bunun ilk adımı ise teknik araştırmaların yapılması, kaliteleri ürünler kullanılarak, modern ve sağlıklı binalar inşa edilmesidir.


Amacımız; insana ve doğaya sağlıklı binalar yapmak, kaliteli ürün kullanmak ve kusursuz hizmettir.


Vizyonumuz: İnsana ve doğaya saygılı, bireyin doğayla bağını koparmadan modern mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanarak, Sağlıklı ve Güvenli Yaşam felsefemizi yaşam pratiğine aktarmaktır.


Misyonumuz: İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmaktır. Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmaktır. Ve mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmektir.


Belgelerimiz

Halil Can Dinç - Diploma

Resmi Gazete

Müteahhitlik Belgesi

Ticari Sicil Tasdiknamesi

Faaliyet Belgesi

Vergi Levhası

canada goose sale moncler jassen mbt nederland gucci riem parajumpers jassen uggs kopen parajumpers jas michael kors tassen woolrich jas woolrich jassen uggs nederland nike air max goedkoop timberland laarzen duvetica jassen